“Kıdemli” ebeveynler olarak çocuk kitaplarının yaşam döngüsünün genellikle şu şekilde olduğunu fark ettik; Bin bir güçlükle bulunan kitaplar eve getirilir, 4-5 kere okunduktan sonra raftaki yerini alır, 3-4 ay sonra yeni gelen kitaplara yer açmak için “eski” kitaplar ihtiyacı olan birine verilir. Biz bu döngüyü hem kolaylaştırıp, hızlandırdık hem de daha uygun maliyetli hale getirdik.
 Kütüphane abonliği mantığı ile kitapların 4-5 farklı çocuk tarafından okunmasını sağlıyor bunu hem ücretsiz teslimat ve geri alımla yapıyor hem de abonelerimize kitap satın alımına göre %60’ın üzerinde fiyat avantajı sunuyoruz. Ama bizim için en önemlisi işleyiş sonunda kitaplarının ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor olması. Sizde hemen aboneliğinizi başlatın okuyun, okutun. “Kıdemli” ebeveynler olarak çocuk kitaplarının yaşam döngüsünün genellikle şu şekilde olduğunu fark ettik; Bin bir güçlükle bulunan kitaplar eve getirilir, 4-5 kere okunduktan sonra raftaki yerini alır, 3-4 ay sonra yeni gelen kitaplara yer açmak için “eski” kitaplar ihtiyacı olan birine verilir. Biz bu döngüyü hem kolaylaştırıp, hızlandırdık hem de daha uygun maliyetli hale getirdik. 
Kütüphane abonliği mantığı ile kitapların 4-5 farklı çocuk tarafından okunmasını sağlıyor bunu hem ücretsiz teslimat ve geri alımla yapıyor hem de abonelerimize kitap satın alımına göre %60’ın üzerinde fiyat avantajı sunuyoruz. Ama bizim için en önemlisi işleyiş sonunda kitaplarının ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor olması. Sizde hemen aboneliğinizi başlatın okuyun, okutun. “Kıdemli” ebeveynler olarak çocuk kitaplarının yaşam döngüsünün genellikle şu şekilde olduğunu fark ettik; Bin bir güçlükle bulunan kitaplar eve getirilir, 4-5 kere okunduktan sonra raftaki yerini alır, 3-4 ay sonra yeni gelen kitaplara yer açmak için “eski” kitaplar ihtiyacı olan birine verilir. Biz bu döngüyü hem kolaylaştırıp, hızlandırdık hem de daha uygun maliyetli hale getirdik. Kütüphane abonliği mantığı ile kitapların 4-5 farklı çocuk tarafından okunmasını sağlıyor bunu hem ücretsiz teslimat ve geri alımla yapıyor hem de abonelerimize kitap satın alımına göre %60’ın üzerinde fiyat avantajı sunuyoruz. Ama bizim için en önemlisi işleyiş sonunda kitaplarının ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor olması. Sizde hemen aboneliğinizi başlatın okuyun, okutun. “Kıdemli” ebeveynler olarak çocuk kitaplarının yaşam döngüsünün genellikle şu şekilde olduğunu fark ettik; Bin bir güçlükle bulunan kitaplar eve getirilir, 4-5 kere okunduktan sonra raftaki yerini alır, 3-4 ay sonra yeni gelen kitaplara yer açmak için “eski” kitaplar ihtiyacı olan birine verilir. 
 Biz bu döngüyü hem kolaylaştırıp, hızlandırdık hem de daha uygun maliyetli hale getirdik. Kütüphane abonliği mantığı ile kitapların 4-5 farklı çocuk tarafından okunmasını sağlıyor bunu hem ücretsiz teslimat ve geri alımla yapıyor hem de abonelerimize kitap satın alımına göre %60’ın üzerinde fiyat avantajı sunuyoruz. Ama bizim için en önemlisi işleyiş sonunda kitaplarının ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor olması. Sizde hemen aboneliğinizi başlatın okuyun, okutun.